Darmowa dostawa od 299,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na wyniki badań

( ilość: 5 )

Wyniki badań, książeczka zdrowia dziecka to bardzo ważne dokumenty, które często należy ze sobą zabierać, przede wszystkim podczas wizyt u różnych specjalistów, których przy dziecku najczęściej jest naprawdę sporo. Dlatego dobra organizacja wyników badań, zaświadczeń lekarskich, to bardzo ważna sprawa. Zakup dedykowanego etui do przechowywania dokumentów pozwoli zachować porządek.

 

Marka
Kolekcja
Cena
-
Kolor

Mały pacjent dużo dokumentacji

Niejednokrotnie ilość wyników badań, dokumentów, jakie gromadzi się nawet w pierwszych miesiącach życia dziecka, potrafi zaskoczyć. Większość z nich należy przechowywać przez dłuższy czas, ponieważ na ich podstawie wyciąga się wnioski co do stanu malucha i planuje leczenie. Warto więc zaopatrzyć się w dedykowane etui na dokumenty, które dzięki swoim wymiarom najczęściej od 16,5 x 22 cm, do nawet 27 × 19 cm, pozwoli przechować dużą ilość dokumentów, które nie dość, że są w jednym miejscu, to dzięki przegródkom mamy możliwość szybkiego odnalezienia potrzebnych w danej chwili papierów. Tego typu teczka może się  przydać już w ciąży, kiedy to przyszła mama nosi ze sobą wiele ważnych dokumentów związanych z jej przebiegiem.

Etui na dokumenty damskie

Dzieci najczęściej chorują w najmniej odpowiednich momentach ? podczas wyjazdu, rodzinnych uroczystości, czy świąt. Z tego powodu bardzo ważne jest, żeby jego dokumentację medyczną mieć przy sobie. Najlepiej trzymać ją w torbie maluszka, która zawsze ze sobą zabieramy, wtedy w razie nagłego wypadku, czy po prostu choroby, wszystkie niezbędne dokumenty dziecka będą pod ręką.

Wygoda i piękny wygląd

Damskie etui na dokumenty oprócz funkcjonalności powinno cechować się także wysoką jakością wykonania i niebanalnym wyglądem. Etui, w którym można przechowywać wyniki badań oraz różne inne ważne dokumenty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych po to, by pasować wyglądem do torby, albo innych dodatków, które ze sobą nosimy. Etui na dokumenty damskie  pozwala na wygodne przechowywanie ważnych dokumentów oraz ich właściwe uporządkowanie. W ten sposób wszystkie ważne informacje będą znajdowały się w jednym miejscu i w razie potrzeby zawsze będą pod ręką. Wysoka jakość użytych materiałów wykonania sprawia, że będziemy się mogli cieszyć etui przez długi czas.

pixelpixelpixel