-12% na kat. ZABAWKI 👉 tylko do 3 grudnia Szczegóły promocji

Darmowa dostawa od 599,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 599,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lalki i akcesoria

( ilość: 121 )

Odgrywanie ról w przypadku maluchów pełni bardzo ważną funkcję rozwojową! Nie bez powodu zatem dzieci za wszelką cenę chcą naśladować swoich rodziców – zarówno w tych codziennych obowiązkach, jak i zainteresowaniach. W zależności od podziału domowych ról oraz pasji rówieśników, wiele dzieci sięga także po lalki – są substytutem rodzeństwa, ale pozwalają też na przejęcie roli mamy, która bez wątpienia jest jedną z najważniejszych osób na świecie.

Pokaż tylko
Marka
Kolekcja
Cena
-
Kolor
Wiek

Masz jeszcze tyle do odkrycia

Przyjęło się, że są lalki dla dziewczynek, choć tak naprawdę również i chłopcy chętnie bawią się w dom przejmując rolę jednego z rodziców ? jeśli zatem zapragnie mieć lalkę, nic nie stoi na przeszkodzie by się po prostu nią bawił! W końcu rola taty w domu też jest bardzo ważna!

Lalki ? jakie wybrać?

Wybór lalek dla dzieci jest tak duży, że ciężko zdecydować się na jedną! W tym wypadku wybór najlepiej pozostawić swojemu dziecku, które z pewnością wie, o jakiej marzy. Lalki jak żywe będą stanowić świetny bodziec do zabawy w dom, zaś klasyczne lalki do ubierania na pewno przypadną do gustu miłośnikom mody.Lalki dla dziewczynek na 1 rok życia to głównie lalki szmacianki ? są niezwykle urocze i mogą stanowić także niesamowitą ozdobę pokoju, szczególnie te ręcznie wyszywane i ozdabiane przez znanych artystów. Wykorzystywane do zabawy przez rodziców mogą odciągać uwagę poddenerwowanego malucha, jak i stać się ukochaną przytulanką, nieodłącznym przyjacielem rodzinnych spacerów przez kilka lat!W zależności od wyboru lalki, wymagać one będą nieco akcesoriów! Lalki szmaciane nie mogą obejść się bez towarzystwa ? uroczego misia lub innych członków kukiełkowego teatru, których dzieła będzie mogła oglądać z wygodnej półki lub łóżeczka. Lalki do ubierania to natomiast pole do popisu zarówno dla mam, jak i babć, które wspólnie z dzieckiem mogą stworzyć nowoczesną kolekcję ubrań! Kto wie, może będzie to zabawa, która zaowocuje także nową pasją i stanie się sposobem na życie?

Lalki jak żywe ? akcesoria

Zabawa w dom nie może obejść się bez pewnych elementów! Obowiązkowo potrzebne są akcesoria do lalek. To przede wszystkim wózki ? klasyczne gondole, jak i spacerówki. Najwygodniejsze są małe parasolki, które można szybko złożyć i nie zajmą dużo miejsca. Przeznaczone są także dla misiów, bo przecież nie zawsze podróżują nimi klasyczne lalki!Akcesoria do wózka dla lalek też pełnią ważną funkcję ? pozwalają dziecku poczuć się jak rodzic, a zatem niezbędna będzie odpowiednia torba, do której schowane będą akcesoria do karmienia lalek, w tym także urocze butelki!Oprócz klasycznego wózka dla lalek warto pamiętać o foteliku dla lalki, nosidełku czy śpiworku, jak i miejscu do spania! Może to być piętrowe łóżeczko, jak i kosz Mojżesza ? maluch prawdopodobnie sam zadecyduje, co sprawdzi się najlepiej! A przy okazji nieco spersonalizuje swoją przestrzeń.

Akcesoria dla lalek ? zabawa w dom na 100%!

Zabawa w dom nie musi być jednak dosłowna! Może drewniany dom dla lalek będzie dużo bardziej ciekawy? Małe mebelki i akcesoria sprawiają, że będzie on nie tylko uroczy, ale przede wszystkim przytulny! W zależności od wielkości może on pełnić funkcję klasycznej chatki, jak i kamienicy, gdzie codziennie spotykają się wspaniali sąsiedzi. Taki domek dla lalek warto uzupełnić także autkami oraz kolejką ? stworzenie miasta pozwoli przenieść zabawę w odgrywanie ról na najwyższy poziom! Drewniane dodatki będą także świetną ozdobą dziecięcej przestrzeni. Co ważne ? mieszkańcami wcale nie muszą być klasyczne lalki, ale także misie, pieski, a nawet dinozaury! Rozwijanie wyobraźni poprzez zabawę w dom ma bardzo pozytywne skutki w kontekście rozwoju dziecka. Odpowiednio poprowadzony przez rodziców scenariusz może też przyczynić się do poznania przez malucha różnorodności społecznej, co zdecydowanie wpłynie na jego podejście do rówieśników i pozwoli nawiązać bliższe relacje. Warto maluchy wspierać podczas zabawy w odgrywanie ról. Niekoniecznie musimy brać udział w samej zabawie ? czasem wystarczą tylko drobne akcesoria, które pozwolą dzieciom na wprowadzenie nowych pomysłów w życie.

pixelpixel