-12% na kat. ZABAWKI 👉 tylko do 3 grudnia Szczegóły promocji

Darmowa dostawa od 599,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 599,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla firm, czyli jak urządzić kącik dla dzieci

Nie tylko wyprawka dla noworodka. W AMKO zajmujemy się również kompletowaniem kącika malucha, tworzeniem przestrzeni dla dzieci w sklepach, hotelach, żłobkach, przedszkolach, szkołach rodzenia i wszędzie tam, gdzie rodzice udają się ze swoimi pociechami. Liczba miejsc w których możemy spotkać kącik dla dziecka rośnie w bardzo szybkim tempie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ciężko znaleźć dziecko, zwłaszcza małe, pełne energii, które cierpliwie będzie czekało w długiej kolejce czy też podsłuchiwało ,,nudne" rozmowy dorosłych przy obiedzie.

Jak urządzić kącik zabaw dla dzieci w restauracji, sklepie, hotelu?

Przy stałej współpracy oferujemy specjalne warunki i rabaty. Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu, które pozwoli ci doradzić najlepsze produkty i całe projekty.

Restauracja w Warszawie z kącikiem dla dzieci?

Bardzo często właśnie taką frazę w gogle wpisują rodzice szukając miejsca nie tylko na niedzielny obiad z dziećmi. Nie zawsze rodzice mają z kim zostawić swoje pociechy i bardzo często decydują się na wspólne wyjście. To właśnie od ciebie zależy czy zapewnisz im udogodnienia w postaci miejsca dla dzieci. Inwestycja w kącik dla dzieci szybko się zwróci a ty zyskasz wielu nowych zadowolonych klientów. Z własnego doświadczenia wiemy, że bardzo często na rozmowie przy kawie pada temat wyjścia do restauracji z dziećmi.

Nasze doświadczenie - twój sukces!

W branży dziecięcej działamy już ponad 30 lat. Przez te wszystkie lata produkty dla dzieci bardzo się zmieniły lecz my ciągle podążamy za najnowszymi trendami szukając towarów najlepszych z najlepszych. W 2017 roku przygotowaliśmy pokoik dziecięcy w Pałacu Prezydenckim dla pociech księcia Williama i księżnej Kate.

Postaw na jakość!

Tworząc dobry kącik dla dzieci zawsze myślimy o dzieciach go odwiedzających jak o swoich własnych. Dzieciaki doskonale wiedzą co to znaczy nieinteresująca i nudna, słaba zabawa. Robimy wszystko aby czas spędzony w restauracji, pizzerii czy jakiekolwiek innej firmie był relaksem zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Kompleksowa obsługa

Wszystkim zajmujemy się od a do z. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły. Razem znajdziemy rozwiązanie.

pixelpixel