Promocja do -10% z kodem: WAKACJE

Darmowa dostawa od 299,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kulodromy

( ilość: 9 )

Kulodrom brzmi dość tajemniczo, choć tak naprawdę to jedna z najprostszych i najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Pozwala maluchom na zapoznanie się z prawami fizyki, co jest dość istotne podczas poszerzania swojej wiedzy o świecie. Ćwiczą również motorykę małą, sprzyjają rozwojowi wyobraźni i inteligencji – są zatem odpowiedzią na pytanie: jaka zabawka będzie najlepsza dla dziecka? Przedstawiamy kulodrom – zjeżdżalnię, która bawi i uczy!

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Kolor
Wiek

Kulodrom drewniany ? zabawa na 102!

Kulodrom przybiera różne formy, bo też i zabawki, które się po nim toczą mają niesamowite kształty! Do najpopularniejszych należą klasyczne zjeżdżalnie dla samochodzików, ale kto powiedział, że po torach nie mogą zjeżdżać także inne zabawki? Drewniany kulodrom składa się z kilku prostych deseczek, po których zjeżdżają autka, dlatego też mogą być one uzupełnieniem zestawu kolejkowego i być dołączone do garażu lub parkingu, stając się tym samym dodatkowym budynkiem w dziecięcej kolekcji. Zjeżdżalnie pasują przecież wszędzie!Kulodrom drewniany może być też przeznaczony dla różnego rodzaju kulek ? dość często są one łączone z przebijakami i sorterami, co pozwala maluchowi na dodatkową zabawę i naukę. Podobnie, jak wszystkie inne zabawki dla maluchów, również i kulodrom wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów oraz pokryty farbą, która spełnia normy bezpieczeństwa. W zależności od modelu zabawki, zjeżdżalnie mogą posłużyć także jako tor dla piłek sensorycznych, które dzięki nietypowym kształtom i wzorom mogą lądować w zupełnie innych miejscach!

Kulodrom dla roczniaka ? hit czy kit?

Bez względu na to, czy będzie to kulodrom plastikowy czy drewniany, to jest to jedna z najlepszych zabawek na pierwsze urodziny. To właśnie wtedy ciekawość malucha jest nieposkromiona i chętnie wykorzystuje elementy wokół siebie by zrobić z nich równoważnie. Kuludrom dla roczniaka będzie świetnym prezentem także dlatego, że pozwala mu toczyć po torach nie tylko dedykowane samochodziki czy kule, ale również inne zabawki, które znajdą się pod ręką. Dzięki temu uczy się dopasowywania kształtów, ale także kształtuje swoją inteligencję ? zaczyna zapamiętywać, dlaczego niektóre z zabawek nie sprawdzą się w tej roli. Ćwiczy też logiczne myślenie, szczególnie jeśli kulodrom zostanie nagle zablokowany przez nieco większy element. Różne rodzaje kulodromów ? od drewnianych, poprzez plastikowe, do tych, które można przymocować do ściany lub wykorzystać w kąpieli ? sprawiają, że zabawa i eksperymenty nigdy się nie kończą. Plansze do powieszenia na ścianie zmuszają malucha do wymyślenia własnej trasy ? to on sam decyduje, jak będą zjeżdżać kule oraz jak szybko i dokąd one trafią. To forma dawania dziecku wolności wyboru i nauki na własnych błędach, a ta ? jak sami wiemy ? jest najlepszą formą edukacji! Kulodrom nie będzie jedną z tych zabawek, która szybko się znudzi ? wręcz przeciwnie, z przyjemnością sięgają po nią także starsze dzieci, które nawet wykorzystają go do rywalizacji w toczeniu własnoręcznie wykonanych kulek!

pixelpixelpixel