Promocja do -10% z kodem: WAKACJE

Darmowa dostawa od 299,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sortery

( ilość: 23 )

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na rozwój! A jak nauczyć się kształtów i kolorów? Albo jak trenować koordynację ręka – oko? Tu z pomocą przychodzą sortery dla dzieci! Różnorodność form oraz motywów sprawia, że nawet mając ich kilka, maluch z pewnością się nie znudzi i przez długi czas będzie trenował swoje umiejętności! 

Pokaż tylko
Marka
Kolekcja
Cena
-
Kolor
Wiek

Sortery dla dzieci to najlepsze zabawki edukacyjne, które oprócz radości pomagają poznawać otaczający malucha świat.

Sortery dla niemowląt

Sortery dla niemowląt to jedna z najlepszych zabawek. Są bardzo intuicyjne i dopasowane do małych, dziecięcych rączek, dzięki czemu maluchy bez problemu mogą korzystać z nich samodzielnie, ucząc się nie tylko kształtów i ćwicząc małą motorykę, ale również poznając nowe zwierzaki lub auta.Do najpopularniejszych należą proste tablice z puzzlami, pod którymi kryją się różne obrazki. Zachęcają one maluchy do otwierania i sprawdzania, co znajduje się pod spodem, a potem do ukrywania ich pod dedykowanymi klockami.Sortery dla niemowląt wykonane są z bardzo delikatnych materiałów ? filcu czy sklejki, które nie podrażniają delikatnej skóry dziecka i przede wszystkim nie stanowią dla niego niebezpieczeństwa. Jak każda zabawka poddane są restrykcyjnym atestom.

Sortery dla rocznego dziecka

Nieco starsze dzieci mają większe wymagania! Dlatego też sortery dla rocznego dziecka to przede wszystkim pudełka z różnymi kształtami, do których trzeba dopasować klocki. Są one kolorowe i mają przeróżne motywy, które pobudzają dziecięcą ciekawość.Sortery są elementem kostek aktywizujących, jak i wielofunkcyjnych chodzików, które dodatkowo posiadają inne mechanizmy sprawiające, że dzieci rozwijają swoje umiejętności. Roczne dzieci z każdym dniem poszukują nowych wyzwań, dlatego też warto mieć kilka sorterów, które nie znudzą się zbyt szybko i zajmą malucha na dłużej.

Sortery drewniane dla dzieci

Drewniane sortery dla dzieci są nie tylko ekologiczne, ale przede wszystkim ? ponadczasowe! Dzięki nim maluchy od początku są uczone estetyki oraz świadomego podejścia do ekologii. Do wykonania drewnianych sorterów wykorzystywane są tylko dobrej jakości materiały ? drewno jest dokładnie szlifowane, a farby, którymi są pokryte spełniają najwyższe wymagania. Sortery drewniane dla dzieci są bardzo intuicyjne, dlatego też maluchy szybko rozszyfrują, jak się nimi bawić, a klocki wykorzystają także do poszerzania innych umiejętności poznawczych ? z pewnością wizerunki zwierząt lub aut będą stanowić mini wystawę, która wywoła ogromny uśmiech! Bez względu na to, z jakiego materiału wybierzemy sorter dla dzieci, będzie to jedna z najlepszych i najważniejszych zabawek. Sortery to bowiem jedne z najwspanialszych zabawek edukacyjnych, które kształtują dziecięce umiejętności i zachęcają bobasy do eksploracji świata. W trakcie zabawy, zgodnie z filozofią Montessori, maluchy trenują także cierpliwość oraz determinację, które przydadzą się na następnych etapach życia. Wprowadzając sortery dla dzieci do gamy zabawek możemy mieć pewność, że to bardzo dobry wybór!

Dzisiejsza Super OkazjaZobacz wszystkie

pixelpixelpixel