-12% na kat. ZABAWKI 👉 tylko do 3 grudnia Szczegóły promocji

Darmowa dostawa od 599,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 599,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy kreatywne

( ilość: 165 )

Dziecięca kreatywność nie ma granic – czasem jednak dobrze jest ją nieco nakierować! Przydatne będą do tego odpowiednie narzędzia – czyli kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci! Co to takiego? To różnego rodzaju wycinanki, wyszywanki, ale również wydrapywanki, które pomogą dzieciom stworzyć niesamowite i oryginalne dzieła! Nie można zapomnieć też o modelinie czy gipsie, z których powstać mogą niesamowite dzieła sztuki!

Pokaż tylko
Marka
Kolekcja
Cena
-
Wiek

Masz jeszcze tyle do odkrycia

Kreatywne zestawy dla dzieci ? wyobraźnia na pierwszym miejscu!

W czasie karnawału warto zadbać o wyjątkowy, magiczny strój! Nie może obejść się bez maski, ale może warto zrobić ją samemu? Z pomocą przyjdą zestawy kreatywne, plastyczne dla dzieci. Wśród gotowych elementów znajdzie się i wykrój i pióra i różnego rodzaju cekiny i koraliki, które należy połączyć i nadać masce niepowtarzalny wygląd! Taka maska będzie nie tylko oryginalna, ale i przyniesie właścicielowi dumę, że udało mu się stworzyć tak wspaniały element balowego stroju.Własnoręcznie wykonane elementy garderoby, ale także i dekoracje do pokoju w postaci łapaczy snów czy figurek origami, mogą okazać się świetnym sposobem na prezent i odkrycie przez dziecko nowych zainteresowań. Kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci ćwiczą ich motorykę, ale przede wszystkim wyobraźnię, która w przypadku tego typu prac jest najważniejsza.Zestawy plastyczne dla dzieci pomogą odkryć im różne pasje ? to nie tylko malowanie, ale również wyklejanki czy wyszywanki, dzięki którym maluchy mogą ćwiczyć wielkie umiejętności, a kto wie ? być może jest wśród nich posiadacz ogromnego talentu? Nie przekonasz się, jeśli nie pozwolisz maluchowi spróbować!

Pozwól dziecku odkryć jego pasje z zestawem kreatywnym!

Dziewczynki, które chcą naśladować swoją mamę, i tak jak ona nosić piękną biżuterię, mogą zrobić ją same ? zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci, to także szereg różnego rodzaju koralików czy sznurków, z pomocą których można zrobić wspaniałe wisiorki czy bransoletki! Dekoracje do dziecięcych pokojów również mogą być wyjątkowe! Kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci pomogą krok po kroku stworzyć wielkie Safari z origami, jak i najwspanialszy łapacz snów prosto z Amazonii. Uzupełnieniem mogą być wyjątkowe odlewy dłoni, stóp, a może nawet samych dinozaurów! Odlewy mogą być świetną zabawą dla całej rodziny ? są w pełni bezpieczne, a dodatkowo można je ozdobić z pomocą farb lub innych wyklejanek, które z pewnością rozwiną dziecięcą wyobraźnię! To zajęcie dla całej rodziny, która ostatecznie stanie się przemiłą pamiątką! Kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci ćwiczą ich umiejętności, rozwijają wyobraźnię, ale co najważniejsze ? są po prostu znakomitą pamiątką, do której z przyjemnością wrócą za kilka lat! Bo czyż figurki z modeliny, pierwsze bransoletki i korale nie są czymś, do czego wracamy z uśmiechem na twarzy? Trening czyni mistrza i kto wie, czy pierwsze wyszywanki nie okażą się wstępem do profesjonalnego krawiectwa, zaś odlewy dinozaurów nie będą początkiem pracy w zawodzie paleontologa?

pixelpixel