-12% na kat. ZABAWKI 👉 tylko do 3 grudnia Szczegóły promocji

Darmowa dostawa od 599,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 599,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sterylizatory i podgrzewacze

( ilość: 9 )

 

Podgrzewacze dla niemowląt takie jak Baby Brezza, Beaba czy sterylizator i podgrzewacz Neno to najepszy sposób by bezpiecznie, szybko i łatwo przygotować mleko dla dziecka. Kuchenki mikrofalowe nie są odpowiednie do przygotowania mleka dla niemowląt, ponieważ nierównomierne ogrzewanie może prowadzić do poparzenia dziecka oraz przypalenia mleka. 

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Kolor

Jak działa podgrzewacz do butelek dla niemowlęcia?

Zamiast tego, warto zastosować bezpieczne i wygodne rozwiązanie, którym jest elektryczny podgrzewacz dla niemowląt do butelek, który umożliwia precyzyjne ogrzanie mleka do odpowiedniej temperatury. Bez względu na rodzaj mleka, butelki, smoczki i części laktatorów powinny być myte i sterylizowane po każdym użyciu. W tym celu można użyć sterylizatorów parowych, sterylizatorów elektrycznych lub sterylizatorów do kuchenek mikrofalowych. Te urządzenia są odpowiednio wyposażone, aby sterylizować kilka butelek i smoczków jednocześnie. Elektryczne sterylizatory parowe posiadają fabrycznie zakodowane tryby pracy, co zapewnia skuteczną dezynfekcję wszystkich akcesoriów.

 

 

Podgrzewacz do butelek pozwala precyzyjnie podgrzać zawartość butelki, taką jak mleko, herbatka, woda lub inny pokarm, w specjalnych pojemnikach lub słoiczkach. Możliwość utrzymania odpowiedniej temperatury jest szczególnie ważna, szczególnie gdy dziecko jest przyzwyczajone do konkretnej ciepłoty jedzenia. W szybki sposób można podgrzać pokarm do 40°C, co jest zbliżone do temperatury mleka matki. Podgrzewacz działa na zasadzie kąpieli wodnej - woda wlewa się do urządzenia i zostaje podgrzana do odpowiedniej temperatury, a następnie butelka z mlekiem lub jedzeniem w słoiku jest podgrzewana.

Jak używać podgrzewacza do butelek?

Aby użyć podgrzewacza do butelek, wystarczy wlać do niego wodę, wybrać odpowiednie ustawienia i podgrzać napój lub jedzenie w słoiczkach lub pojemnikach. Urządzenia te zwykle posiadają jedno pokrętło lub wyświetlacz LCD, co ułatwia ich obsługę. Zaleca się przeczytać instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem. Podczas podgrzewania jedzenia w słoiczku lub miseczce, lepiej nie przykrywać pojemnika. Wodę, którą wlewamy do podgrzewacza, najlepiej wymienić codziennie. Wiele z tych produktów posiada także funkcję rozmrażania, co ułatwia przygotowywanie posiłków dla dziecka.

Dlaczego warto korzystać ze sterylizatora do butelek dla dziecka?

Noworodek jest bezbronny, a jego układ odpornościowy jest rozwinięty tylko w około 30%. Bakterie, z którymi dziecko styka się na co dzień, mogą zagrażać jego zdrowiu. Aby zapobiec temu, warto korzystać ze sterylizatora do butelek i innych akcesoriów, ponieważ dezynfekuje on bakterie, które osadzają się na naczyniach. Wyparzanie jest istotne nie tylko przed pierwszym użyciem, ale także podczas użytkowania. Sterylizatory pozwalają pozbyć się bakterii, wirusów i grzybów bez użycia środków czyszczących, co jest szczególnie ważne w przypadku małych dzieci.

Jak najlepiej zdezynfekować butelkę dla dziecka?

Sterylizator do butelek wykorzystuje parę wodną o temperaturze 100°C, która jest popularną i skuteczną metodą dezynfekcji stosowaną w szpitalach. Wyparzanie trwa od kilku do kilkunastu minut, w zależności od urządzenia. Można także skorzystać ze specjalnych sterylizatorów do butelek przeznaczonych do kuchni mikrofalowej, co pozwala na szybkie efekty.

Jakie są zastosowania parowego sterylizatora do butelek?

Wyparzarka do butelek może służyć nie tylko do sterylizacji butelek, ale także innych akcesoriów maluszka, takich jak laktatory, smoczki czy gryzaki. Niektóre sterylizatory elektryczne do butelek pozwalają również na podgrzewanie pokarmów, na przykład BabyOno. Jest to podgrzewacz do jedzenia, który jednocześnie pełni funkcję sterylizatora dla naczyń i akcesoriów dziecięcych. Urządzenie jest kompatybilne z większością butelek dostępnych na rynku, a jego temperatura wynosi od 25 do 100°C, zabezpieczając przed przegrzaniem pokarmów i automatycznie wyłączając się po wyparowaniu wody.


Amko - Twój sklep, który powstał z miłością do dzieci i troską o rodziców. W naszym asortymencie znajdziecie wszystkie niezbędne rzeczy do wyprawki noworodka

               

Dzisiejsza Super OkazjaZobacz wszystkie

Baby Brezza Formula Pro Advanced FRP0046

Baby Brezza Formula Pro Advanced FRP0046

1 690,00 zł brutto
pixelpixel