Darmowa dostawa od 299,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Muzyczne

( ilość: 27 )

Zabawki muzyczne są kochane przez dzieci – czy jest się tu czemu dziwić? Oczywiście, że nie! Maluchy uwielbiają różnego rodzaju dźwięki – to dla nich nowość, dlatego używając instrumentów muzycznych zaspokajają swoją ciekawość. Mogą to być bębenki, cymbałki a także tamburynka czy stoły muzyczne, dzięki którym eksploracja świata wchodzi na wyższy poziom! 

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Kolor
Wiek

Dla maluchów każdy dźwięk jest czymś nowym, fascynującym, dlatego też zabawki muzyczne odgrywają ogromnie ważną rolę w ich rozwoju. Muzyczne zabawki mają proste konstrukcje ? to na ogół stoliki muzyczne, które wydają różne dźwięki po naciśnięciu klawisza, zakręceniu korbką czy po przewróceniu kartki.

Muzyczne zabawki edukacyjne zachęcają do interakcji ? maluch odkrywa, że czynność, którą wykonał ma swoje konsekwencje ? to nie tylko muzyka, ale również światełka, a czasem nawet ruchome obrazki. Zabawki muzyczne dla rocznego dziecka to jeden z najlepszych prezentów!Instrumenty muzyczne ? zabawki ponadczasowe

Drewniane zabawki muzyczne to w głównej mierze klasyczne instrumenty, które znamy ze szkoły ? tamburynek, cymbałki czy dzwoneczki, które po dotknięciu wydają niesamowite dźwięki. Zabawki instrumenty muzyczne dla dzieci zachęcają do zabawy ? maluch odkrywa, że po uderzeniu patyczkiem w jednym miejscu wydawany jest inny dźwięk, niż na drugim końcu zabawki. Dzięki temu rozpoczyna tworzenie własnych utworów muzycznych.

Zabawki dla dzieci instrumenty muzyczne warto jest zestawić ze sobą ? tamburynek, dzwonek oraz cymbałki będą świetnym sposobem na zajęcie malucha przez dłuższą chwilę. Zabawki muzyczne na roczek są ponadczasowe, bowiem nawet gdy maluchy nieco podrosną, chętnie będą do nich wracać i tworzyć nowe, wspaniałe melodie! Tego typu zabawki dla dzieci rozwijają koordynację ręka-oko, zachęcają do eksploracji, ale co najważniejsze ? ćwiczą wrażliwość muzyczną. To będzie bardzo ważny element edukacji szkolnej! Dodatkowo dajemy maluchowi szansę na zapoznanie się z ponadczasowymi zabawkami, które na pewno skradną mu serce. Instrumenty muzyczne zabawki warto włączyć również do zabawy w teatr ? na przykład rozpoczynając akt czy jako zaakcentowanie wypowiedzi.

Zabawki muzyczne dla dzieci

Muzyczne zabawki dla dzieci to nie tylko instrumenty i stoliki. Dźwięki wydają także mniej oczywiste dziecięce akcesoria, jak chociażby pchacze ? wiewiórka uderzająca orzeszkiem o ziemię czy piesek klekoczący językiem. Niektóre zabawki do ciągnięcia również wyposażone są w dodatkowe grzechotki, które wydają dźwięk w momencie, w którym dziecko nimi porusza. Zabawki muzyczne dla niemowląt to również bączki, które świecą i migoczą ? z pewnością właśnie dzięki niesamowitym dźwiękom sprawiają, że maluch znów chce nim zakręcić.

Zabawki muzyczne dla 2-latka mogą być bardziej skomplikowane, aczkolwiek znacznie lepszym rozwiązaniem jest po prostu poszerzenie asortymentu. Grzechotki przecież również wydają niesamowite dźwięki, a w połączeniu z bębenkiem mogą posłużyć za idealny instrument koncertowy.

Idealne zabawki muzyczne, czyli jakie?

Nie ma jednej, idealnej zabawki muzycznej dla dzieci. Tak naprawdę wiele zależy od etapu ich rozwoju i przede wszystkim umiejętności. Najmłodsi członkowie rodziny będą zachwyceni tym, że mogą dotknąć coś, co wywoła muzyczną reakcję ? dlatego też stoliki muzyczne przeznaczone są głównie dla nich. Dwulatki i trzylatki z pewnością bardziej docenią keyboardy, które przypominają pianino. Rozwój muzyczny dzieci jest bardzo ważny ? im wcześniej nawiążą kontakt z instrumentami, tym łatwiej będzie im zrozumieć, jak ważna w życiu człowieka jest właśnie muzyka. Co więcej ? nie tylko o wrażliwość muzyczną tu chodzi! To świetny sposób na ćwiczenie koordynacji ręka-oko, która na tym etapie życia wciąż się kształtuje.

Instrumenty muzyczne są ponadczasowymi zabawkami, które kochają i Ci mali i Ci duzi ? bo nawet rodzice od czasu do czasu chętnie wezmą do ręki tamburynek czy zagrają na cymbałkach prostą melodię znaną z dzieciństwa. Najważniejsze, to zachęcić dzieci do zabawy i być dla nich wsparciem w eksploracji świata.

pixelpixelpixel