Darmowa dostawa od 299,00 zł

Zamknij

Dlaczego kupować u nas?

  • 15 lat na rynku

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł

  • Łatwe zwroty do 30 dni

  • Sklepy stacjonarne w Warszawie i Bydgoszczy

  • Tysiące zadowolonych klientów

Doskonałe opinie:

  • 5/5
  • 5/5
  • 5/5

Wyjątkowa społeczność:

Mama Hania

Zadzwoń do nas

600 390 078
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Sen u dzieci
W promocji

Sen u dzieci

  • Sen u dzieci
  • “Sen u dzieci” to nie tylko poradnik - autorki analizują w książce różne przyczyny problemu z zasypianiem dzieci, biorąc pod uwagę, że powody takiego stanu rzeczy w dużej mierze zależą od charakteru i stanu fizycznego dziecka.
Dodaj do porównania
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 od zakupu bez podania przyczyny.
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Masz pytania?
Chętnie pomożemy: 600 390 078

Opis produktu

Sen u dzieci

Zastanawiasz się może, jak sprawić, by dziecko nauczyło się przesypiać całą noc? Marzysz o tym, by w końcu móc spędzić spokojnie wieczór, oddając się przyjemnościom?

Układanie dziecka do snu to wcale nie prosta sprawa. Często trzeba poświęcić wiele czasu, by mieć pewność, że nie zacznie zaraz znów płakać. Dzięki książce Magdy Kaczor oraz Magdaleny Szczęsnej “Sen u dzieci” możesz dowiedzieć się, jak do tego doprowadzić.

“Sen u dzieci” to nie tylko poradnik - autorki analizują w książce różne przyczyny problemu z zasypianiem dzieci, biorąc pod uwagę, że powody takiego stanu rzeczy w dużej mierze zależą od charakteru i stanu fizycznego dziecka. Podają więc rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Często rodzice nie potrafią zrozumieć, skąd u ich dzieci bierze się problem z zasypianiem, ponieważ swoją wiedzę czerpią z artykułów na popularnych portalach, które zwykle skupiają jedynie na najbardziej powszechnych przyczynach, nie informując o tym, jak istotne są indywidualne czynniki. Dzięki książce “Sen u dzieci” można poznać charakterystykę różnych przypadków, zrozumieć czynniki warunkujące problemy ze snem dzieci, a co najważniejsze - nauczyć się, jak pokonać ten powszechny problem. Przedstawione w książce analizy i propozycje pozwolą zapewnić dziecku spokojnie przespane noce, natomiast rodzicom - wyczekiwany moment wytchnienia.

Podobną do “Snu u dzieci” pozycją jest książka “Spokojny sen. Przewodnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci” autorstwa Sarah Ockwell-Smith. “Sen u dzieci” jest książką napisaną przez autorki o dużej znajomości teoretycznej i praktycznej zagadnienia problemu ze snem u dzieci. Magda Kaczor to specjalista w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Jest także ekspertem Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem. Magdalena Szczęsna również jest lekarzem, aktualnie w trakcie specjalizacji z pediatrii. Nie można też nie wspomnieć o tym, że poza teoretyczną znajomością zagadnienia obie autorki mają doświadczenie macierzyńskie.


O autorkach

Dr Magda Kaczor – lekarz, specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, ekspert Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących ośrodkach klinicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Fascynatka snu i wszystkiego, co z nim związane. Przygodę z medycyną snu rozpoczynała pod okiem doskonałego nauczyciela dr. Michała Skalskiego. Publikuje teksty w czasopismach naukowych m.in. „Psychiatrii Polskiej” i „Psychiatrii po Dyplomie”. Autorka pierwszej polskiej monografii dotyczącej snu u dzieci, skierowanej do lekarzy. W przystępny sposób opowiada rodzicom o zagadkach wiążących się z tym najbardziej tajemniczym obszarem naszego życia. Matka trójki dzieci.

Magdalena Szczęsna – lekarz, aktualnie w trakcie specjalizacji z pediatrii, odbywanej w jednym z warszawskich dziecięcych szpitali klinicznych. Od czasu studiów związana ze studenckimi kołami naukowymi pediatrii i neurologii dziecięcej, gdzie spotkała prawdziwych mistrzów w swoich dziedzinach, którzy nie tylko byli przewodnikami w świecie medycyny, ale również wzorem profesjonalnej i empatycznej relacji lekarz–pacjent. Tam stawiała również swoje pierwsze kroki w świecie nauki, zarówno tej profesjonalnej, jak i popularyzatorskiej. Współautorka pierwszej polskiej monografii dotyczącej snu u dzieci skierowanej do lekarzy oraz książki o tej samej tematyce skierowanej do rodziców w formie poradnika. Mama dwójki dzieci.

Opinie

Brak opinii
Twoja opinia pomoże innym
5/5
pixelpixelpixel