Największa okazja tego roku! ❤ Promocja -15% na WSZYSTKO z kodem 👉🏻 AMKO15 Sprawdź szczegóły

Zadzwoń do nas

690 110 432
Dodaj do ulubionych
Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze
Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze
Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze
Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze

Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze

  • Auzou Zeszyt z naklejkami Tancerze
/ szt.
45,00 zł
brutto / szt.
Szybkie zakupy 1-Click:(bez rejestracji)
Łatwy zwrot30 dni na łatwy zwrot bez podnia przyczyny
Bezpieczne zakupy
Masz pytania?Masz pytania? Chętnie pomożemy: 690 110 432
Kup teraz, zapłać później - 4 krokiOdroczone płatnościKup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz 22.50 pkt.Sprawdź nasz program lojalnościowy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Zeszyt z naklejkami Tancerze od Auzou. Zestaw zawiera ilustrowaną książeczkę oraz 500 naklejek do wyklejania z motywem Tańca. Bardzo poręczny zestaw doskonale sprawdzi się w trakcie podróży. Świetny pomysł na drobny prezent. 

Auzou to duże francuskie wydawnictwo, które istnieje na rynku od 1973 roku. Od 2006 roku zaczęło intensywnie rozwijać swoją działalność na rynku książek dla dzieci i młodzieży i na tym głównie skupia swoją działalność. W 2019 roku postanowili pójść o krok dalej. Zaczęli projektować i tworzyć produkty kreatywne dla dzieci od 3 do 8 roku życia, takie jak wydrapywanki, kolorowanki, naklejki, puzzle czy zawieszki DIY. To co charakteryzuje markę, to ciekawy design, świetna jakość oraz ciekawe produkty.

Wiek: rekomendowane 3+

Marka
Symbol
1472-0
Kod producenta
9782733889237
Wiek - zabawki
3 lata +
4 lata +
5 lat +
6 lat +
7 lat +
8 lat +
9 lat +
10 lat +
11 lat +
12 lat +
pixel